Esimest korda messiosaline

Markeer käis esmakordselt omatootega messil.

Seekord oli esmaesitluseks valmis koostöös ForeSTeel kaubamärgiga arendatav premium-klassi kolmele küljele kallutav väikehaagis.

Olime isiklikult toote juures ka aktiivselt tagasisidet korjamas. Toodet iseloomustab slogan "Machinery you want."

Brosüüri vaata siit: eestikeelne / in english


Lisaks olime Maamessil esindatud ka meie poolt projekteeritud ja kujundatud soojustatud asfaldikastiga tootjalt Auto ja Metall. Kasti konstruktsioonis kasutatud vaid kvaliteetteraseid.

Kasti raamiosa koosneb kõrgtugevast Ruukki OPTIM konstruktsiooniterasest. Põhi, küljed, esi- ja tagasein Hardox suurendatud kulumiskindlusega terasest. Keskmisest tunduvalt pikem eluiga garanteeritud!


Kui vajad efektiivseks tegutsemiseks samasugust töövahendit võta ühendust Auto ja Metalliga. Kui soovid midagi sarnast, võta ühendust MARKEERIGA!

Mõnusa inseneritöö kõrvalmõjud

Elukutse valikul on tähtis selle tegevuse seotus suurema eesmärgi ja visiooniga. Kui satub juhtuma, et kõik kolm ühtivad on tulemuseks nauditav igapäevategevus. Tõenäoliselt on suurimaks miinuseks selle kõige juures olukord, kus selle tõttu muudeks tegevusteks aega leida on äärmiselt keeruline. Täpselt samadel (hea küll, sarnastel vähemalt) põhjustel on ka Markeer inseneribüroo avalikuks tulemine (kodulehekülje valmimine) võtnud niivõrd kaua aega. 

Enda ideid tuleb ikka alati alguses ise teostada. Siis oskad järgmine kord delegeerides midagi oodata!